inloggen
emailadres wachtwoord

Ons Team

Op De Duinstee werkt een enthousiast team dat zich dagelijks inzet voor de
optimale ontwikkeling van alle kinderen. 





Achterste rij van links naar rechts:

Marcel de Ruiter (unit coördinator) , Ina Puister (leerkracht gr. 1-2), Lydia Zwerver (coördinator passend onderwijs), Marianne Hardenberg (leerkracht gr. 3-4-5), Marieke Knapper- Rozema (leerkracht gr. 6-7-8)

Voorste rij van links naar rechts: 
Elly Schenkel (leerkracht gr. 1-2), Leonie Magnin (unit directeur), Mitzy Meeuwissen (Stagiaire PABO), Rian Groenwold (onderwijsassistent), Ûlkje Meinderts (leerkracht gr. 6-7-8) en Foky ten Brink  (onderwijsassistent)

Coördinator Passend onderwijs is Lydia Zwerver. Lydia is tevens de aandachtsfunctionaris.  

De directie wordt gevormd door Marcel de Ruiter (unit coördinator) en Unit directeur Leonie Magnin.

De vakleerkracht voor bewegingsonderwijs is Hans Wolthuis. 
Leonie Magnin

Leonie Magnin

Unit Directeur
l.magnin@stichtingbaasis.nl
Marcel de Ruiter

Marcel de Ruiter

Unit coordinator
m.deruiter@stichtingbaasis.nl
Lydia Zwerver

Lydia Zwerver

Coordinator passend onderwijs
L.zwerver@stichtingbaasis.nl
Elly Schenkel

Elly Schenkel

Leerkracht groep 1-2
e.schenkel@stichtingbaasis.nl
Ina Puister

Ina Puister

Leerkracht groep 1-2
i.puister@stichtingbaasis.nl
Marianne Hardenberg

Marianne Hardenberg

Leerkracht groep 3-4-5
m.hardenberg@stichtingbaasis.nl
Marieke Rozema

Marieke Rozema

Leerkracht groep 6-7-8
m.rozema@stichtingbaasis.nl
Hans Wolthuis

Hans Wolthuis

Vakleerkracht Lichamelijke opvoeding
H.Wolthuis@stichtingbaasis.nl
ûlkje Meinderts

ûlkje Meinderts

Groepsleerkracht groep 6-7-8
u.meinderts@stichtingbaasis.nl