We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
inloggen
emailadres wachtwoord

Ons Team

Op De Duinstee werkt een enthousiast team van pedagogisch medewerksters en leerkrachten dat zich dagelijks inzet voor de optimale ontwikkeling van alle kinderen. 

Sandra van der Veur

Unit Directeur
s.vanderveur@stichtingbaasis.nl

Marcel de Ruiter

Unit coördinator

Leerkracht groep 3-4-5
m.deruiter@stichtingbaasis.nl

Lydia Zwerver

Coordinator passend onderwijs
L.zwerver@stichtingbaasis.nl

Elly Schenkel

Leerkracht groep 1-2
e.schenkel@stichtingbaasis.nl

Ina Puister

Leerkracht groep 1-2
i.puister@stichtingbaasis.nl

Marianne Hardenberg

Leerkracht groep 3-4-5
m.hardenberg@stichtingbaasis.nl

Amarins Strijkstra

Leerkracht groep 6-7-8
a.strijkstra@stichtingbaasis.nl
Jolanda de Vries

Jolanda de Vries

Vakleerkracht Lichamelijke opvoeding
J.devries@stichtingbaasis.nl

Ûlkje Meinderts

Groepsleerkracht groep 6-7-8
u.meinderts@stichtingbaasis.nl