inloggen
emailadres wachtwoord

Ons Team

Op De Duinstee werkt een enthousiast team dat zich dagelijks inzet voor de
optimale ontwikkeling van alle kinderen. 

Leonie Magnin

Unit Directeur
l.magnin@stichtingbaasis.nl

Marcel de Ruiter

Unit coordinator

Leerkracht groep 3-4
m.deruiter@stichtingbaasis.nl

Lydia Zwerver

Coordinator passend onderwijs
L.zwerver@stichtingbaasis.nl

Elly Schenkel

Leerkracht groep 1-2
e.schenkel@stichtingbaasis.nl

Ina Puister

Leerkracht groep 1-2
i.puister@stichtingbaasis.nl

Marianne Hardenberg

Leerkracht groep 3-4
m.hardenberg@stichtingbaasis.nl

Marieke Rozema

Leerkracht groep 5-6-7-8
m.rozema@stichtingbaasis.nl
Jolanda de Vries

Jolanda de Vries

Vakleerkracht Lichamelijke opvoeding
J.devries@stichtingbaasis.nl

Ûlkje Meinderts

Groepsleerkracht groep 5-6-7-8
u.meinderts@stichtingbaasis.nl