inloggen
emailadres wachtwoord

Ons Team

Op De Duinstee werkt een enthousiast team dat zich dagelijks inzet voor de optimale ontwikkeling van alle kinderen. 
Het onderwijsteam voor het schooljaar 2017-2018 wordt gevormd door: Elly Schenkel, Ina Puister, Marianne Hardenberg, Marieke Rozema en Louise Wittemaeker. Co√∂rdinator Passend onderwijs is Jellie Panman. De directie wordt gevormd door Marcel de Ruiter (unit co√∂rdinator) en Unit directeur Leonie Magnin.
De vakleerkracht voor bewegingsonderwijs is Mirte Drijfhout. De administratie wordt verzorgd door Carolina Rozema.
Leonie Magnin

Leonie Magnin

Unit Directeur
l.magnin@stichtingbaasis.nl
Marcel de Ruiter

Marcel de Ruiter

Unit coordinator
m.deruiter@stichtingbaasis.nl
Jellie Panman

Jellie Panman

Coordinator passend onderwijs
j.panman@stichtingbaasis.nl
Elly Schenkel

Elly Schenkel

Leerkracht groep 1-2
e.schenkel@stichtingbaasis.nl
Ina Puister

Ina Puister

Leerkracht groep 1-2
i.puister@stichtingbaasis.nl
Marianne Hardenberg

Marianne Hardenberg

Leerkracht groep 3-4-5
m.hardenberg@stichtingbaasis.nl
Marieke Rozema

Marieke Rozema

Leerkracht groep 6-7-8
m.rozema@stichtingbaasis.nl

Louise Wittemaeker

Groepsleerkracht groep 6-7-8
m.wittemaeker@stichtinbaasis.nl

Carolina Rozema

Administratief medewerkster
c.rozema@stichtingbaasis.nl

Mirte Drijfhout

Vakleerkracht Lichamelijke opvoeding
m.drijfhout@stichtingbaasis.nl